1808Y2500473JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2500473JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.047UF 250V X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808Y2500473JXR.pdf2.1808Y2500473JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808Y2500473JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.047UF 250V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91979 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808Y2500473JXR.pdf2.1808Y2500473JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές Boardflex Sensitive