1808JA250151FCRPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250151FCRPY2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808JA250151FCRPY2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808JA250151FCRPY2 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28303 pcs Φύλλο δεδομένων 1808JA250151FCRPY2.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές Safety