1808J4K08P20DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J4K08P20DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 4KV C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808J4K08P20DCR.pdf2.1808J4K08P20DCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808J4K08P20DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 4KV C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106356 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808J4K08P20DCR.pdf2.1808J4K08P20DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 4000V (4kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές General Purpose