1808J0630103GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0630103GFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808J0630103GFR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808J0630103GFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84606 pcs Φύλλο δεδομένων 1808J0630103GFR.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές High Reliability