1410J1000221MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410J1000221MCRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1410
Φύλλα δεδομένων: 1410J1000221MCRE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1410J1000221MCRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1410 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67016 pcs Φύλλο δεδομένων 1410J1000221MCRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1410 (3727 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric)
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές Bypass, Decoupling