1210Y2K03P90DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2K03P90DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.9PF 2KV C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210Y2K03P90DCR.pdf2.1210Y2K03P90DCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y2K03P90DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3.9PF 2KV C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143046 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210Y2K03P90DCR.pdf2.1210Y2K03P90DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.9pF ±0.5pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 3.9pF εφαρμογές Boardflex Sensitive