1210Y2K00151JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2K00151JCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 2KV C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210Y2K00151JCR.pdf2.1210Y2K00151JCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y2K00151JCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 150PF 2KV C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121166 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210Y2K00151JCR.pdf2.1210Y2K00151JCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές Boardflex Sensitive