1210Y1K00101JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K00101JFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210Y1K00101JFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y1K00101JFT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115588 pcs Φύλλο δεδομένων 1210Y1K00101JFT.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive