1210Y0100330GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0100330GCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 33PF 10V C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210Y0100330GCR.pdf2.1210Y0100330GCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210Y0100330GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 33PF 10V C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79613 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210Y0100330GCR.pdf2.1210Y0100330GCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 33pF εφαρμογές Boardflex Sensitive