1210J1K50561JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K50561JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 560PF 1.5KV X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210J1K50561JXR.pdf2.1210J1K50561JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J1K50561JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 1.5KV X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135036 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210J1K50561JXR.pdf2.1210J1K50561JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1500V (1.5kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 560pF εφαρμογές General Purpose