1210J0500471GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0500471GFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210J0500471GFR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J0500471GFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86091 pcs Φύλλο δεδομένων 1210J0500471GFR.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 470pF εφαρμογές High Reliability