1210J0250224MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0250224MXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210J0250224MXR.pdf2.1210J0250224MXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J0250224MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127120 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210J0250224MXR.pdf2.1210J0250224MXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές General Purpose