1210J0250223KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0250223KDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1210J0250223KDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J0250223KDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91512 pcs Φύλλο δεδομένων 1210J0250223KDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές High Reliability