1210J0250222MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0250222MXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 25V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210J0250222MXR.pdf2.1210J0250222MXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210J0250222MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 25V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159357 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210J0250222MXR.pdf2.1210J0250222MXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose