1206Y630P500BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y630P500BQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.5PF 630V C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y630P500BQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y630P500BQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.5PF 630V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126688 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y630P500BQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.5pF ±0.1pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.5pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive