1206Y1K50562JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K50562JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206Y1K50562JXR.pdf2.1206Y1K50562JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y1K50562JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85487 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206Y1K50562JXR.pdf2.1206Y1K50562JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1500V (1.5kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5600pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 5600pF εφαρμογές Boardflex Sensitive