1206Y1K22P70DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K22P70DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206Y1K22P70DCR.pdf2.1206Y1K22P70DCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y1K22P70DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 1.2KV C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234094 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206Y1K22P70DCR.pdf2.1206Y1K22P70DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1200V (1.2kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±0.5pF 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2.7pF εφαρμογές Boardflex Sensitive