1206Y0630153JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0630153JDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 63V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y0630153JDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y0630153JDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 63V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140424 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y0630153JDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive