1206Y0500683MXRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500683MXRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y0500683MXRE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y0500683MXRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87280 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y0500683MXRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y), Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive