1206J3001P20HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J3001P20HQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.2PF 300V C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206J3001P20HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206J3001P20HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.2PF 300V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71320 pcs Φύλλο δεδομένων 1206J3001P20HQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.2pF ±0.05pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1.2pF εφαρμογές General Purpose