1206J1000471MCTE01
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000471MCTE01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 470PF 20% 100V 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206J1000471MCTE01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206J1000471MCTE01 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 470PF 20% 100V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189802 pcs Φύλλο δεδομένων 1206J1000471MCTE01.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMI Filter
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 1608-1040-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 18dB @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm) Λεπτομερής περιγραφή 470pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 1206 (3216 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 300mA
χωρητικότητα 470pF