1206J1000392MXRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000392MXRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3900PF 100V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206J1000392MXRE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206J1000392MXRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3900PF 100V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84383 pcs Φύλλο δεδομένων 1206J1000392MXRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3900pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 3900pF εφαρμογές Bypass, Decoupling
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1206J1000392MXT
1206J1000392MXT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Σε απόθεμα: 299687 pcs
Κατεβάστε: 1206J1000392MXT.pdf
RFQ
1206J1000393JDT
1206J1000393JDT
Περιγραφή: CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
Κατεβάστε: 1206J1000393JDT.pdf
RFQ
1206J1000392MXR
1206J1000392MXR