1111Y630P900HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y630P900HQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111Y630P900HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111Y630P900HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.9PF 630V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68117 pcs Φύλλο δεδομένων 1111Y630P900HQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.9pF ±0.05pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 0.9pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Amphenol SV Microwave
Περιγραφή: CONN ADAPT JACK-JACK SMP 50 OHM
Σε απόθεμα: 2318 pcs
Κατεβάστε: 1112-4019.pdf
RFQ
1111Y630P900CQT
1111Y630P900CQT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Κατεβάστε: 1111Y630P900CQT.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN ADAPT PLUG-JACK SMP 50 OHM
Κατεβάστε: 1112-4012.pdf
1111Y630P900BQT
1111Y630P900BQT
Κατεβάστε: 1111Y630P900BQT.pdf
1112
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: STACKING HEADER FOR RASPBERRY PI
Περιγραφή: CONN ADAPT SMP JACK TO SMA JACK
1111Y630P800CQT
1111Y630P800CQT
Περιγραφή: CAP CER 0.8PF 630V C0G/NP0 1111
Κατεβάστε: 1111Y630P800CQT.pdf