1111Y2500110KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y2500110KQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111Y2500110KQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111Y2500110KQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64615 pcs Φύλλο δεδομένων 1111Y2500110KQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 11pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 11pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive