1111J5005P10DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5005P10DQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.1PF 500V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111J5005P10DQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111J5005P10DQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5.1PF 500V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69421 pcs Φύλλο δεδομένων 1111J5005P10DQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.1pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 5.1pF εφαρμογές General Purpose