1111J5001P50HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5001P50HQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111J5001P50HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111J5001P50HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68661 pcs Φύλλο δεδομένων 1111J5001P50HQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5pF ±0.05pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 1.5pF εφαρμογές General Purpose