1111J3000121KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J3000121KQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 300V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111J3000121KQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111J3000121KQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 120PF 300V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63117 pcs Φύλλο δεδομένων 1111J3000121KQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 120pF εφαρμογές General Purpose