1111J1000821GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J1000821GQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 100V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111J1000821GQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111J1000821GQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 100V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44110 pcs Φύλλο δεδομένων 1111J1000821GQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές General Purpose