0805Y6300560JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y6300560JCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 56PF 630V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805Y6300560JCR.pdf2.0805Y6300560JCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y6300560JCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 56PF 630V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 395813 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805Y6300560JCR.pdf2.0805Y6300560JCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 56pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 56pF