0805Y3001P90CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y3001P90CQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.9PF 300V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y3001P90CQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y3001P90CQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.9PF 300V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128918 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y3001P90CQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.9pF ±0.25pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1.9pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive