0805Y2500153KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500153KDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 250V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y2500153KDT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y2500153KDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 250V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189587 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y2500153KDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive