0805Y0250821MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250821MCRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y0250821MCRE03.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y0250821MCRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113728 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y0250821MCRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y), Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive