0805Y0250180KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250180KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805Y0250180KCR.pdf2.0805Y0250180KCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y0250180KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448807 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805Y0250180KCR.pdf2.0805Y0250180KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 18pF