0805J6300562JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J6300562JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5600PF 630V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805J6300562JXR.pdf2.0805J6300562JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J6300562JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5600PF 630V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218480 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805J6300562JXR.pdf2.0805J6300562JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5600pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 5600pF εφαρμογές General Purpose