0805J1K00272JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1K00272JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2700PF 1KV X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805J1K00272JXR.pdf2.0805J1K00272JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1K00272JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 1KV X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202032 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805J1K00272JXR.pdf2.0805J1K00272JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 2700pF εφαρμογές General Purpose