0805J1000470MCTE01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER
Φύλλα δεδομένων: 0805J1000470MCTE01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1000470MCTE01 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260311 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J1000470MCTE01.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W x 0.045" H (2.00mm x 1.25mm x 1.15mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1608-1466-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Απώλεια εισαγωγής 2dB @ 100MHz Ύψος (Max) 0.045" (1.15mm)
Λεπτομερής περιγραφή 47pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 300mA χωρητικότητα 47pF