0805J1000270MCTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000270MCTE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J1000270MCTE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1000270MCTE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94643 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J1000270MCTE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.045" (1.15mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y)
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 27pF εφαρμογές Bypass, Decoupling