0805J1000223JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000223JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805J1000223JXR.pdf2.0805J1000223JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1000223JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 235930 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805J1000223JXR.pdf2.0805J1000223JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές General Purpose