0805J1000102MXTE01
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000102MXTE01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J1000102MXTE01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1000102MXTE01 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 261391 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J1000102MXTE01.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Σειρά EMI Filter Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 1608-1004-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 27dB @ 100MHz Ύψος (Max) 0.045" (1.15mm)
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 300mA χωρητικότητα 1000pF