0805J0500181JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500181JQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J0500181JQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J0500181JQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92101 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J0500181JQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 180pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 180pF εφαρμογές General Purpose