0805J0160123JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0160123JDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.012UF 16V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J0160123JDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J0160123JDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.012UF 16V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 160765 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J0160123JDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.012µF εφαρμογές High Reliability