0603Y150P700BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y150P700BQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.7PF 150V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y150P700BQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y150P700BQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.7PF 150V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 286939 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y150P700BQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.7pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.7pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive