0603Y1500130GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1500130GQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 13PF 150V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y1500130GQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y1500130GQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 13PF 150V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80918 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y1500130GQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 13pF ±2% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 13pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive