0603Y1008P20BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1008P20BQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y1008P20BQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y1008P20BQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82330 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y1008P20BQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive