0603Y1001P80DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1001P80DQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y1001P80DQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y1001P80DQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 251751 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y1001P80DQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.8pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 1.8pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive