0603Y1000910JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000910JQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y1000910JQT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y1000910JQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157170 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y1000910JQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 91pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 91pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive