0603Y0504P70DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0504P70DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603Y0504P70DCR.pdf2.0603Y0504P70DCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
32000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y0504P70DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 446696 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603Y0504P70DCR.pdf2.0603Y0504P70DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 4.7pF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive