0603Y0253P30DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0253P30DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603Y0253P30DCR.pdf2.0603Y0253P30DCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y0253P30DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 336758 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603Y0253P30DCR.pdf2.0603Y0253P30DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3.3pF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive