0603J5000121MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J5000121MXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 500V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603J5000121MXR.pdf2.0603J5000121MXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J5000121MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 120PF 500V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 552951 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603J5000121MXR.pdf2.0603J5000121MXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 120pF εφαρμογές General Purpose