0603J300P800HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J300P800HQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.8PF 300V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603J300P800HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J300P800HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.8PF 300V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 168881 pcs Φύλλο δεδομένων 0603J300P800HQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.8pF ±0.05pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.8pF εφαρμογές General Purpose